Kıbrıs'ta kalacak yer bulmak

Kıbrıs'ta kalacak yer bulmak

Kıbrıs'ta kalacak yer bulmak için önce makalemizdeki maddeleri okumadan geçmeyin.

04 Ağustos 2019
1) İşletme müteşebbisin taşıdığı değerleri taşır!
Kalacaginiz yeri arastirmadan kayıt yaptırmayın.Ilgili yurdun temiz ve guvenilir i olması çok önemlidir. Yaşayacağınız yer içerisinde az sorun yaşamanız ve yaşadığınız sorunlara hemen çözüm üretilebilmesi sizi rahat ve güvende hissettirir. Onun disinda kalacaginiz yerin sadece konaklayacaginiz bir yer degil , yasayabilecegin bir ortam olmasi cok onemli

2)Mutlaka kalacağınız yerin görüntülerine bakın…
İçinize sinmeden dört duvar içerisinde geçireceğiniz bir yıl hem sizin hem de ailenizin canını sıkabilir.O yüzden seçeceğiniz yerin konforlu, rahat ve iç açıcı olması gereklidir. 

3) Ulaşım
Kalacağınız yerin okul servisinizin duraklarına yakın olmasına özen gösterin.Şehir merkezine veya eğlence alanlarına yakın olması da size büyük kolaylık sağlayacaktır.

4) Kalacağınız yerin olanakları
Yaşadığınız yerin lüks olmasından çok fonksiyonel olmasına özen gösterin.

5) Fiyat
Dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden birisi de bütçeye uygunluktur.Kıbrıs’ta kiralar büyük şehirlere göre pahalı olmasa da Türkiye’deki çoğu yerden biraz daha yüksektir.En iyisi en pahalısıdır diyip rehavete kapılmamak gereklidir.Unutmayın Kıbrıs’ta arkadaş biriktirmek paradan daha önemlidir.Artık arkadaştan ziyade birbirinizin ailesi olmuşsunuzdur.

Hızlı İletişim